Haber

Aziz Yıldırım’dan büyük sürpriz! Yıllar sonra bu akşam canlı yayındayız.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, geçtiğimiz günlerde kendisini inanılmaz bir kongreye davet eden eski lideri Aziz Yıldırım’a yanıt vermişti. Yıldırım bu kez Ali Koç’a cevap vermek için yıllar sonra ilk kez canlı yayına geçecek.

MEHMET AKIF, ERSOY’UN SORULARINI YANITLAYACAK

Gazeteci Volkan Demir, Aziz Yıldırım’ın bu akşam 21.00’de Habertürk’ten canlı yayınlanacağını duyurdu. Fenerbahçe‘nin eski cumhurbaşkanı gazeteci Mehmet Akif Ersoy’un sorularını yanıtlayacak.

ALİ KOÇ’U ARANIYOR

Aziz Yıldırım, geçtiğimiz günlerde Ali Koç’u davet etmişti. Yıldırım yaptığı açıklamada, “Tribünlerde istifa sesleri yükseliyor, takıma ve yönetime olan güvensizlik had safhada. Bu seslere kulak verip lige gitmek Ali Koç ve yönetimine düşüyor. mazeret göstermeksizin güvenoyu almak ve güven tazelemek üzere olağanüstü genel kurul toplantısı yapılır.” Sözlerini kullandı.

“BİZİ AŞAĞIYA ÇEKMEYE ÇALIŞMAYIN”

Ali Koç, Yıldırım’a verdiği yanıtta, “Aziz Yıldırım’la bir kez yarıştım. Ben fitili ateşlediği için söyledim. Aday olarak çıkmadılar. Buraya gelmediler, hep geriden oynadılar. Benim ricamdır. Onlara göre bu sezonu Fenerbahçe için rahat geçirelim. Bizi yıkmaya çalışmayın.”

haberfatsa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu